APIE MUS

RETRUM BALDAI - baldų projektavimo ir gamybos įmonė. Veiklą pradėjome 2004 m., tačiau paėmus visų darbuotojų darbo stažą - męs jau 10-ies metų specialistai, atėję iš lyderiaujančių baldų prekybos/gamybos įmonių Lietuvoje.


Pagrindinės veiklos sritys - baldai namams: spintos su stumdomomis durimis, virtuvės, svetainės, vonios bei kiti nestandartiniai gaminiai; taip pat verslo baldai: kavinėms, biurams, viešbučiams. Gaminame iš laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP, natūralaus lukšto, medžio, dažyto MDF, fanieros. Baldų gamyboje naudojame tik kokybiškas, mūsų technologų patvirtintas ir laiko išbandytas medžiagas. Ypatingą dėmesį skiriame gaminiams iš medžio: nuo kokybiškos medienos atrinkimo iki dažymo, specialaus apdirbimo, sendinimo ar alyvavimo ekologiškomis medžiagomis. Ateityje numatome plėstis ir įdiegti kokybės valdymo sistemą ISO 9001:2000, todėj jau dabar vadovaujamės pagrindiniais šio standarto principais. Aukštą kokybę mums leidžia pasiekti vokiškos pjovimo, laminavimo, frezavimo, reismusavimo bei gręžimo staklės. Baldams suteikiama 24 mėn. garantija. Sieksime, kad Jūs gautumėte tai ką matote iš mūsų pateiktų brėžinių ir vizualizacijų.


Jums reikia kažko individualaus? Mūsų dizaineriai ir profesionalūs specilistai Jūsų paslaugoms. Mes atvyksime į vietą ir pagal Jūsų porekius paruošime išsamų pasiūlymą.